Všechny pozice  .  Asistenti  .  Ostatní pozice  .  Vedoucí pozice

Asistent/ka Denního stacionáře VH, p.s.s.

Termín pro přihlašování uchazečů do: 15.6.2017

Do týmu denního stacionáře hledáme ASISTENTA/ASISTENTKU

Popis pozice:

  • podpora uživatelů sociální služby Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s. (např. při muzicírování, zdravotním cvičení, keramice, plánování a realizaci volného času )

  • občasné zajištění směn v domácnostech uživatelů služeb Vyššího Hrádku, p.s.s.

  • příprava a vedení vzdělávacího kurzu

  • zapisování písemných výstupů z denní podpory uživatelů a vedení individuálních plánů

Požadujeme:

  • partnerský a individuální přístup k lidem využívající sociální služby

  • komunikační dovednosti a ovládání písemného projevu

  • schopnost samostatné i týmové práce

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • flexibilitu v čase i v myšlení

  • nadhled

  • odolnost vůči psychické zátěži

  • základní znalost práce na počítači (MS Office, práce s internetem)

  • dobrý zdravotní stav (práce v kanceláři i v terénu)

  • čistý TR