Všechny pozice  .  Asistenti  .  Ostatní pozice  .  Vedoucí pozice 

Asistent pro službu Denní stacionář VH, p.s.s.

HLEDÁ SE ASISTENT PRO SLUŽBU DS

POPIS POZICE:



    • podpora uživatelů sociální služby Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s. při pracovním uplatnění (asistence na pracovním tréninku a na pracovišti, tvorba metodických pomůcek, vedení konzultací – poskytování zpětné vazby, rozšiřování obzorů v oblasti práce, teoretická příprava na pracovní proces, podpora při upevňování pracovních návyků…)

    • zapisování písemných výstupů z podpory uživatelů a vedení Individuálních plánů




POŽADUJEME:

  • praxi na podobné pracovní pozici

  • partnerský a individuální přístup k lidem využívající sociální služby

  • nadšení pracovat v této oblasti

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • schopnost samostatné i týmové práce

  • flexibilitu v čase i v myšlení

  • nadhled

  • dobrý zdravotní stav (práce v kanceláři i v terénu)

  • základní znalost práce na počítači


NABÍZÍME:

  • partnerský a individuální přístup k pracovníkům

  • skutečnou podporu vedení a práci v kvalitním týmu

  • možnost podílet se na podobě a realizaci služby

  • využití Vašeho potenciálu

  • know-how vyvíjející se organizace

  • práci pod supervizí a další vzdělávání

  • zaměstnanecké bonusy (6 týdnů dovolené, příspěvky na stravování )


NÁSTUP: ihned

ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS, ve kterém popíšete, proč se ucházíte o danou pracovní pozici, proč se ucházíte o danou pracovní pozici, zasílejte na email: ds@vyssihradek.cz, dotazy zodpovíme na tel.: 731 617 628.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vaše jméno

Váš e-mail

Váš telefon

Přiložte životopis ( .pdf nebo .doc)

Motivační dopis (napište, proč máte zájem o tuto pozici)

Opište kód z obrázku

O nás

Jsme vyšší hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top