Všechny pozice  .  Asistenti  .  Ostatní pozice  .  Vedoucí pozice

Asistent/ka Denního stacionáře VH, p.s.s.

    Hledáme pracovníka sociálních služeb

    ASISTENTA/ASISTENTKU
    do Denního stacionáře Vyššího Hrádku, p.s.s.

    POPIS POZICE:
    • podpora uživatelů sociální služby Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s. (např. při muzicírování, tvoření, sociálních dovednostech v komunikaci, v plánování a realizaci volného času atp.)
    • občasné zajištění směn v domácnostech uživatelů služeb Vyššího Hrádku, p.s.s.
    • příprava a vedení vzdělávacího kurzu
    • zapisování písemných výstupů z denní podpory uživatelů a vedení individuálních plánů

    POŽADUJEME:
    • partnerský a individuální přístup k lidem využívající sociální služby
    • komunikační dovednosti a ovládání písemného projevu
    • schopnost samostatné i týmové práce
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • flexibilitu v čase i v myšlení
    • nadhled
    • odolnost vůči psychické zátěži
    • základní znalost práce na počítači (MS Office, práce s internetem)
    • dobrý zdravotní stav (práce v kanceláři i v terénu)
    • čistý TR