Aktuálně volné pozice

     
  • +

    Asistent Denního stacionáře VH, p.s.s.

    Do týmu denního stacionáře přijmeme PROFESIONÁLNÍHO ASISTENTA

    POPIS POZICE:
    – podpora uživatelů sociální služby Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s. při aktivním zapojení do jejich vlastního života (např. podpora na pracovišti, plánování a realizace volného času, nácviky sociálních dovedností, vedení kurzů)
    – zapisování písemných výstupů z denní podpory uživatelů a vedení Individuálních plánů

    POŽADUJEME:
    praxi na podobné pracovní pozici
    – partnerský a individuální přístup k lidem využívající sociální služby
    – nadšení pracovat v této oblasti
    – spolehlivost a zodpovědnost
    – schopnost samostatné i týmové práce
    – flexibilitu v čase i v myšlení
    – znalost práce na počítači

    NABÍZÍME:
    – partnerský a individuální přístup k pracovníkům
    – skutečnou podporu vedení a práci v kvalitním týmu
    – možnost podílet se na podobě a realizaci služby
    – využití Vašeho potenciálu
    – know-how transformující se organizace a možnost využívat nové metody práce
    – práci pod supervizí a další vzdělávání
    – zaměstnanecké bonusy (6 týdnů dovolené, příspěvky na stravování a penzijní fond…

    ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS, proč se ucházíte o danou pracovní pozici zasílejte  na email: simona@vyssihradek.cz, dotazy zodpovíme na tel.: 731 617 628. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

  • +

    Asistenti Domova pro osoby se zdravotním postižením VH, p.s.s.

    Hledáme pracovníky sociálních služeb – asistenty/asistentky
    pro sociální službu

    Domov pro osoby se zdravotním postižením Vyšší Hrádek, p.s.s.

    do týmů v Kostelci n/Labem a v Čelákovicích.

    Nabízíme:
    – partnerský a individuální přístup
    – práci v pobytové službě respektující práva uživatelů
    – pravidelné supervize, individuální konzultace, nabídka dalšího vzdělávání
    – finanční ohodnocení dle platných platových tabulek
    – práci na třísměnný provoz, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
    – zaměstnanecké benefity – 6 týdnů dovolené, stravenky, masáže

    Požadujeme:

    –  SŠ v oboru Sociální činnost nebo Sociální péče výhodou
    – OU, SŠ + dosažení odborné způsobilosti dle zák. 108/2006 Sb. výhodou (např. kurz pracovníka v sociálních službách)
    – partnerský přístup k lidem s postižením
    – praxi v pobytové sociální službě a komunikaci s lidmi s postižením (výhodou)
    – zdravotní způsobilost, čistý RT, řidičský průkaz skupiny B výhodou
    – nástup ihned

    Dovednosti:

    – tvořivé a kreativní myšlení
    – komunikační dovednosti a ovládání písemného projevu
    – schopnost práce v týmu

    Osobnostní předpoklady:
    – schopnost sociálního kontaktu
    – trpělivost
    – samostatnost
    – spolehlivost a zodpovědnost
    – flexibilita
    – odolnost vůči psychické zátěži

    V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis, na emailovou adresu dpzp@vyssihradek.cz . Dotazy zodpovíme na tel: 739 630 233.

    Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

     

  • +

    Hledáme ZDRAVOTNÍ SESTRU do našeho týmu!

    POŽADUJEME:
    – odbornou způsobilost
    – platnou REGISTRACI „Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu“
    – partnerský přístup k lidem s postižením
    – řidičský průkaz typu B
    – zdravotní způsobilost, čistý RT
    – praxe 2 roky ve zdravotnictví vítána

    Dovednosti:
    – tvořivé a kreativní myšlení
    – komunikační dovednosti a ovládání písemného projevu
    – schopnost samostatné i týmové práce
    – organizační schopnosti

    Osobní předpoklady:
    – schopnost sociálního kontaktu
    – trpělivost
    – samostatnost
    – spolehlivost a zodpovědnost
    – flexibilita

    NABÍZÍME:

    Pracovní úvazek :  0.5 – 0.75 dle dohody
    – partnerský a individuální přístup
    – práci v rezidentní službě respektující práva lidí, kteří ji využívají
    – individuální konzultace, nabídka dalšího vzdělávání
    – finanční ohodnocení dle platných platových tabulek
    – zaměstnanecké benefity – 6 týdnů dovolené

    TERMÍN NÁSTUPU: možný ihned

    V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail sestra@vyssihradek.cz.

    S dotazy se obracejte na Gabrielu Dresslerovou na uvedené emailové adrese nebo na telefonním čísle 731 617 629


O nás

Jsme Vyšší Hrádek, p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných, zřizovatelem zakoupených či pronajatých, domácnostech (chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top