Aktuálně volné pozice

     
  • +

    Asistent Denního stacionáře VH, p.s.s.

    Do týmu denního stacionáře přijmeme PROFESIONÁLNÍHO ASISTENTA

    POPIS POZICE:
    – podpora uživatelů sociální služby Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s. při aktivním zapojení do jejich vlastního života (např. podpora na pracovišti, plánování a realizace volného času, nácviky sociálních dovedností, vedení kurzů)
    – zapisování písemných výstupů z denní podpory uživatelů a vedení Individuálních plánů

    POŽADUJEME:
    praxi na podobné pracovní pozici
    – partnerský a individuální přístup k lidem využívající sociální služby
    – nadšení pracovat v této oblasti
    – spolehlivost a zodpovědnost
    – schopnost samostatné i týmové práce
    – flexibilitu v čase i v myšlení
    – znalost práce na počítači

    NABÍZÍME:
    – partnerský a individuální přístup k pracovníkům
    – skutečnou podporu vedení a práci v kvalitním týmu
    – možnost podílet se na podobě a realizaci služby
    – využití Vašeho potenciálu
    – know-how transformující se organizace a možnost využívat nové metody práce
    – práci pod supervizí a další vzdělávání
    – zaměstnanecké bonusy (6 týdnů dovolené, příspěvky na stravování a penzijní fond…)

    NÁSTUP: začátek prosince 2014

    ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS, proč se ucházíte o danou pracovní pozici zasílejte do 21. 11. 2014 vedoucí sociální služby Markétě Blažíkové na email: ds@vyssihradek.cz, dotazy zodpovíme na tel.: 731 617 628. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

  • +

    Asistent Chráněného bydlení VH, p.s.s.

    CHCETE PODPOŘIT LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM NA JEJICH CESTĚ K VĚTŠÍ SAMOSTATNOSTI? Pracujte jako ASISTENT v Chráněném bydlení Vyššího Hrádku, p.s.s.!
    Asistent v Chráněném bydlení VH, p.s.s. podporuje uživatele služby v každodenním životě s ohledem na jejich individuální potřeby.

    POŽADUJEME:
    – partnerský a individuální přístup k lidem
    – osobní motivaci k práci s lidmi
    – chuť učit se nové věci
    – spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
    – vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
    – čistý trestní rejstřík
    – základy práce na PC

    NABÍZÍME:
    – partnerský a individuální přístup k pracovníkům
    – přátelské a motivující prostředí
    – zajímavou a smysluplnou práci v transformující se organizaci
    – možnost dalšího osobního i profesního rozvoje
    – metodickou a supervizní podporu
    – zaměstnanecké bonusy (6 týdnů dovolené, pravidelné akce pro zaměstnance, příspěvky na stravování…)
    – hlavní pracovní poměr nebo DPP

    TERMÍN NÁSTUPU: 1.1. 2015

    Životopis a motivační dopis zasílejte do 28.11.2014 na adresu: chb@vyssihradek.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
    Případné dotazy Vám zodpoví: Libor Vavřík na tel. č. +420 733 640 885

  • +

    Asistenti Domova pro osoby se zdravotním postižením VH, p.s.s.

    ZRUŠILI JSME „ÚSTAV SOCIÁLNÍ PÉČE!“ CHCETE BÝT U TOHO? POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Hledáme dva ASISTENTY do našeho týmu pro pracoviště v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi a Kojetice.

    POŽADUJEME:
    – SŠ v oboru Sociální činnost nebo Sociální péče výhodou
    – OU, SŠ + dosažení odborné způsobilosti dle zák. 108/2006 Sb. výhodou
    – partnerský přístup k lidem s postižením
    – praxi v pobytové sociální službě a komunikaci s lidmi s postižením
    – zdravotní způsobilost, čistý RT, řidičský průkaz skupiny B výhodou

    NABÍZÍME:
    – partnerský a individuální přístup
    – práci v pobytové službě respektující práva uživatelů
    – pravidelné supervize, individuální konzultace, nabídka dalšího vzdělávání
    – finanční ohodnocení dle platných platových tabulek
    – práci na třísměnný provoz
    – zaměstnanecké benefity – 6 týdnů dovolené

    TERMÍN NÁSTUPU: ihned

    Životopisy a motivační dopisy zasílejte vedoucí sociální služby Barboře Čížkové na email dpzp@vyssihradek.cz do 3. 12. 2014.

  • +

    Zdravotní sestra VH, p.s.s.

    MÍSTO V ÚSTAVU POSKYTUJEME SOCIÁLNÍ SLUŽBY A ZDRAVOTNÍ PÉČI V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ.  CHCETE BÝT U TOHO? POJĎTE PRACOVAT K NÁM!

    Hledáme ZDRAVOTNÍ SESTRU do našeho týmu!

    POŽADUJEME:
    – odbornou způsobilost
    – platnou REGISTRACI „Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu“
    – partnerský přístup k lidem s postižením
    – řidičský průkaz typu B
    – zdravotní způsobilost, čistý RT
    – praxe 2 roky ve zdravotnictví vítána

    Dovednosti:
    – tvořivé a kreativní myšlení
    – komunikační dovednosti a ovládání písemného projevu
    – schopnost samostatné i týmové práce
    – organizační schopnosti

    Osobní předpoklady:
    – schopnost sociálního kontaktu
    – trpělivost
    – samostatnost
    – spolehlivost a zodpovědnost
    – flexibilita

    NABÍZÍME:

    Pracovní úvazek :  0.5 – 0.75 dle dohody
    – partnerský a individuální přístup
    – práci v rezidentní službě respektující práva lidí, kteří ji využívají
    – individuální konzultace, nabídka dalšího vzdělávání
    – finanční ohodnocení dle platných platových tabulek
    – zaměstnanecké benefity – 6 týdnů dovolené

    TERMÍN NÁSTUPU: možný ihned

    V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail sestra@vyssihradek.cz do 2.12. 2014.  S dotazy se obracejte na Gabrielu Dresslerovou na uvedené emailové adrese nebo na telefonním čísle 731 617 629


O nás

Jsme Vyšší Hrádek, p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných, zřizovatelem zakoupených či pronajatých, domácnostech (chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top