Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Tak pochodují sloni | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Tak pochodují sloni

Projekt o.s. Rytmus a VH, p.s.s. „Tak pochodují sloni“ trval dva roky od 1.12.2009 do 30.11.2011.
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu prostřednictvím operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.
Cílem projektu bylo podpořit zapojení lidí s mentálním postižením na trh práce a zlepšit jejich pracovní uplatnění. Projekt byl rozdělen do devíti motivačních aktivit, které se vzájemně prolínaly, a uživatelé tak mohli získat podporu prostřednictvím různých aktivit a nabízených služeb podle svých potřeb a zájmů.
Celkem mělo být podpořeno dle možností asi 40 – 50 lidí v různém rozsahu poskytnutých služeb. Nakonec bylo podpořeno 46 uživatelů VH, p.s.s.
Nejdůležitější motivační aktivitou bylo Podporované zaměstnávání, jehož cílem bylo podpořit vybrané uživatele v hledání práce a realizaci pracovního uplatnění na otevřeném trhu práce. Během dvou let projektu využilo službu Podporované zaměstnávání 18 uživatelů.
Účast v aktivitě Podporované zaměstnávání byla významná i pro ty uživatele, kteří se rozhodli službu Podporované zaměstnávání předčasně ukončit, ať už z jakéhokoliv důvodu. Jednalo se o novou zkušenost, která pomohla lidem vytvořit si konkrétnější představu o typu práce, kterou chtějí a mohou vykonávat a také o způsobu, kterým chtějí práci hledat.

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top