Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Chráněné bydlení | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Chráněné bydlení

Před rokem 2008 nebyla v regionu Brandýs nad Labem – Stará Boleslav kapacita sociální služby chráněné bydlení odpovídající poptávce ze strany zájemců o tuto službu. Tým pracovníků VH, p.s.s. se rozhodl tuto situaci řešit a zažádal v rámci operačního programu ROP NUTS II Střední Čechy o finanční podporu na realizaci projektu Chráněné bydlení. Projekt byl podán 2. 5. 2008, prošel posouzením přijatelnosti a formálními náležitostmi a byl vybrán a podpořen.
V roce 2008 byly zakoupeny čtyři nemovitosti v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. V průběhu roku 2009 domy postupně prošly potřebnou rekonstrukcí a úpravami dle specifických potřeb svých obyvatelů. Díky realizaci projektu mohla služba Chráněné bydlení Vyššího Hrádku, p.s.s. poskytovat podporu dalším 20 zájemcům o službu.
V lednu 2010 dospěla realizační fáze projektu do svého finále a byla ukončena. VH, p.s.s uspořádal Slavnostní zakončení. Akce se konala v divadelním sále zámku Brandýsa nad Labem. Zúčastnili se zástupci Středočeského kraje, Regionální Rady regionu soudržnosti Střední Čechy, města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, partneři a sponzoři projektu, ale také lidé, kterým poskytujeme sociální službu chráněné bydlení v objektech získaných a rekonstruovaných v rámci projektu.

Všechny články o projektu najdete ZDE

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top