Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Příklady dobré praxe | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Finanční dary

Zaměstnanci firmy Bosal ČR každoročně uspořádají sbírku a samotná firma Bosal ČR jakožto zaměstnavatel vybranou částku zdvojnásobí! Všechny články o Bosalu jsou ZDE.  I Vaše firma se může přidat!

Firemní dobrovolnictví

Firemní dobrovolnici z firem ČEZ, Kooperativa, RWE, CA Technologies a další u nás uklízí, upravují zahradu, myjí okna nebo doprovází uživatele na akce. Všechny články o firemním dobrovolnictví jsou ZDE

Benefiční akce

Pan  Adam společně se svým týmem z Equa bank uvařili a upekli dobroty, které další den prodali kolegům v bance ke svačině. Vydělané peníze věnovali uživatelům našich sociálních služeb. Chodíte s kamarády sportovat, běhat, vlastníte golfové hřiště? Uspořádejte turnaj a věnujte nám startovné. Pořádáte akce typu divadlo nebo přednášky? Můžete věnovat akci naší organizaci a předat nám výtěžek ze vstupného.

Podpora domácností uživatelů VH,p.s.s.

Zumba instruktorky nasbíraly během cvičení se svými klientkami obří krabici úklidových prostředků a věnovali je do domácností VH, p.s.s. Další čistící prostředky nám darovali firmy TRW Carr s.r.o. Stará Boleslav a EKOCHEM COSMETICS® . Jste parta dobrých kamarádek? Uspořádejte pro uživatele našich služeb sbírku Sava a jiných čistidel. Jste výrobce nebo majitel drogerie? Můžete darovat vaše produkty.

Kancelářské potřeby

Naše kolegyně si přála k narozeninám od všech gratulantů balík papírů do tiskárny. Papíry pak věnovala VH, p.s.s. Můžeme na ně tisknout studijní materiály pro uživatele služeb a další informace. Papíry nemusíme kupovat a ušetříme tak peníze, které věnujeme do rozvoje organizace. Udělejte něco podobného, i jiné kancelářské potřeby jsou vítány – např. šanony, pořadače, archivační krabice, sešívačky, izolepa apod.

Zaměstnávání

Jako jedna z prvních zaměstnala lidi s mentálním postižením firma AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. Pak se přidali další. V každé větší firmě se dá vytvořit pracovní místo pro člověka s postižením. Nejste-li si jistí, můžete si to nejdřív vyzkoušet prostřednictvím pracovního tréninku. Zaměstnáte-li člověka s postižením, umožníte mu získat kromě peněz i nové zkušenosti a dovednosti. Všechny články o zaměstnávání lidí s postižením jsou ZDE.

Pomoc člověku

Paní H. podporuje uživatelku našich služeb ve vzdělávání a trávení volného času. Každý měsíc jí přispívá 200 Kč na vzdělávací a kulturní aktivity. AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o., přispívá každoročně na aktivity denního stacionáře nebo jedné paní na vstupenky do divadla. I vy můžete někomu udělat radost a umožnit mu další rozvoj.

 

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top