Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Zapojte se do veřejné sbírky | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Zapojte se do veřejné sbírky

Vyšší Hrádek, p.s.s. realizuje od loňského dubna veřejnou sbírku na podporu lidí s mentálním postižením, kterým poskytuje sociální služby.

V loňském roce vynesla sbírka 30 782 Kč. Do sbírky se zapojili také občané Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi a okolí. Sbírkové pokladničky se naplnily především na červnovém festivalu „Vítej, léto!“ Další peníze přinesl prodej vstupenek na akci a prodej triček Vyššího Hrádku. „Vybrané peníze použijeme na osobní asistenci, volnočasové aktivity a vzdělávání uživatelů služeb a podporu při jejich uplatnění na trhu práce,“ prozradil ředitel Vyššího Hrádku Ivan Semecký.

Chcete také podpořit lidi s mentálním postižením, kteří žijí ve vašem městě? Veřejná sbírka stále pokračuje! Sbírkové pokladničky jsou momentálně umístěné v nové Jídelně Popelka na Průmyslové ulici a v Pekařství Odkolek na Masarykově náměstí. U obou pokladniček je přiložen deník, kam můžete pro Vyšší Hrádek napsat dotaz nebo vzkaz. Další možnost jak se zapojit do veřejné sbírky, je poslat finanční částku v libovolné výši na speciální sbírkový účet u Komerční banky 107-4785750247/0100.

Děkujeme všem, kteří nám pomáháte, a těšíme se na viděnou 14. června na letošním už 8. ročníku festivalu „Vítej, léto!“

Možná máte pocit, že Vaše pomoc je malá. Jako kapka v moři…
Ale oceán by byl bez té kapky menší.
(Matka Tereza)

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top