Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Z činnosti denního stacionáře | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Z činnosti denního stacionáře

Všech 5 Pohromadě, Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s. je jednou ze tří služeb, které naše organizace poskytuje. Ve městě Brandýs nad Labem – Stará Boleslav působíme již čtvrtým rokem.
Uplynulý rok 2010 byl pro službu znamením mnoha úspěchů. Podařilo se nám získat několik sponzorských darů – například nové vybavení kuchyně od firmy Stavokomplet, s.r.o. nebo tkalcovský stav a kolovrat od obce Hlavenec a mnoho dalších. Za zmínku stojí též podařené vystoupení uživatelů služby v podobě divadelního představením „Čert a Káča“, které sklidilo významný úspěch na prknech slavného Divadla U Hasičů v Praze nebo na celostátním divadelním festivalu Slunce svítí všem v Mladé Boleslavi, kde náš divadelní tým obsadil první místo v soutěži o nejlepší představení.
Nedávno byla také rozšířena nabídka aktivit pro uživatele služby o činnosti, jako jsou tance v kruhu, etiketa či tzv. kalendárium. Prostřednictvím těchto a mnoha dalších se snažíme podporovat rozvoj každého člověka, pomáhat mu poznat sebe sama, své schopnosti a dovednosti a společně je rozvíjet či rozšiřovat. Jejich dobré osvojení totiž může vést i k možnosti získání zaměstnání. K tomuto také přispívají všechny akce, které pořádáme, kterých se účastníme a na které jsme pozváni. Stejně jako minulý rok je náš kalendář plný příležitostí, kdy se s námi můžete setkat a blíže nás poznat. Budeme se na Vás těšit např. na velikonočním a vánočním jarmarku u Voctářů, na akci Hopsa Hejsa do Brandejsa v indiánském lese, na Tvůrčích dílnách, kde si můžete vyzkoušet různé výtvarné a textilní techniky nebo práci s keramikou, na dni pro zdraví, pohodu a dobrou náladu v Hlavenci, na dni pro ženy v Borku, na zahradní slavnosti Vítej léto, na festivalu u Kašparů a mnoha dalších akcích.

Alexandra Oppová, vedoucí V5P, DS VH, p.s.s.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top