Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Všech 5 Pohromadě, Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s. | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Všech 5 Pohromadě, Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s.

Kdo je Všech 5 Pohromadě, Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s.? Můžete nás znát z velikonočních a vánočních jarmarků u Voctářů, z novinových článků o tvůrčích dílnách, z účasti na představeních divadla Všech 5 Pohromadě a většina z vás se s námi již setkala.

Denní stacionář sídlí ve Staré Boleslavi v ulici Maxe Švabinského. Stacionář navštěvují lidé s mentálním handicapem od 15 let věku. Je to centrum denních činností a místo, kde lidé s mentálním handicapem navazují přátelství, společenské kontakty a zároveň získávají dovednosti, které jim pomohou při integraci do běžného života. Většina uživatelů stacionář časem opustí, protože najde pracovní uplatnění. Je to cesta jak si vybudovat svůj vlastní život.

Stacionář je okénkem výtvarných technik, jak blahodárná je muzikoterapie a dramaterapie pro člověka, a jak posilující a motivující mohou být keramické a textilní techniky.
Hned vedle denního stacionáře funguje čajovna Šnek. Byla založena občanským sdružením Nezávislý život, se kterým úzce spolupracujeme. Čajovnička si vytvořila vlastní kulturní scénu a stala se pro uživatele stacionáře novou životní cestou, někteří z nich zde našli své zaměstnání.
Jsme pyšní na to, že již třetím rokem jsme součástí kulturního života města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a velice si vážíme podpory, které se nám dostává. Za celý tým uživatelů a pracovníků, který má Všech 5 Pohromadě vás všechny srdečně zveme na zahradní slavnost Vítej léto, která se uskuteční v sobotu 12. 6. 2010 od 10:00 hod. v zahradě Domova pro osoby se zdravotním postižením Vyššího Hrádku, p.s.s.

Alexandra Oppová
vedoucí Všech 5 Pohromadě, Denního stacionáře VH, p.s.s.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top