Vánoční překvapení pro Denní stacionář

Dům dětí a mládeže v Brandýse nad Labem – St. Boleslavi v předvánočním období přenechal za symbolickou cenu Dennímu stacionáři svojí keramickou pec.

Shodou okolností Denní stacionář i Dům dětí a mládeže řešili ve stejný okamžik stejný problém s kapacitou svých stávajících keramických pecí a požádali město Brandýs n. Labem – St. Boleslav o dotaci na nákup nové keramické pece.

Stávající kapacita pece v Domě dětí a mládeže byla dostačující k potřebám Denního stacionáře, který svojí keramickou pec využívá k volnočasovým aktivitám – arteterapii a umožňuje tvořivou realizaci osob se zdravotním postižením.

Město Brandýs n. Labem – St. Boleslav, které je zřizovatelem Domu dětí a mládeže
zprostředkovalo symbolický prodej pece z Domu dětí a mládeže do Denního stacionáře. Tímto došlo k efektivnímu využití stávající pece a zároveň uspokojení požadavků obou žadatelů. Město tedy ušetřilo značnou část finančních prostředků, které nyní může použít na realizaci dalších potřebných projektů. Tímto bychom chtěli městu Brandýs n. Labem – St. Boleslav poděkovat a pochválit finanční politiku města.

Nová pec okamžitě po svém přestěhování do Denního stacionáře v ulici Maxe Švabinského č.p. 111 se, jak je patrno z fotografie, stala středem zájmu lidí, kteří využívají naše sociální služby.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top