Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
V úterý 30. 9. 2014 jsme to definitivně zavřeli! | Vyšší Hrádek, p.s.s.

V úterý 30. 9. 2014 jsme to definitivně zavřeli!

Obyvatelé Piaristické a přilehlých ulic možná zaregistrovali v úterní odpoledne neobvyklý dopravní ruch. Do budovy již prázdného ústavu sociálních služeb se sjeli příznivci Vyššího Hrádku, p.s.s., zástupci Středočeského kraje. Ministerstva práce a sociálních věcí a Centra podpory transformace, úředníci ze sociálních odborů a další lidé, kteří nás provázeli na naší cestě, která vyvrcholila uzavřením ústavu.

Během odpolední akce si účastníci vyslechli příspěvky náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Stöcklové, krajských radních Mgr. Horčičky a Ing. Štefka a vedoucího oddělení sociálních služeb a humanitárních činností Středočeského kraje Mgr. Fryče. Všichni řečníci se shodli na tom, že transformace tak velké organizace, jakou je Vyšší Hrádek, p.s.s., je velmi náročná, a vyžaduje obrovské nasazení všech zúčastněných subjektů. Prezentace ředitele Vyššího Hrádku, p.s.s, Mgr. Semeckého byla věnována klíčovým změnám, které proběhly na Vyšším Hrádku od roku 2006.

Účastníci i přítomní novináři využili prostor pro dotazy, mohli si prohlédnout prázdnou budovu a shlédnout unikátní výstavu fotografií Lukáše Houdka „Z domova domů“. Výstava je nyní instalovaná ve městě, nenechte si ji ujít.

Připomínáme, že ačkoli budova je prázdná a na konci akce jsme ji slavnostně uzamkli, Vyšší Hrádek, p.s.s., rozhodně nekončí! Máme ještě spoustu práce před sebou.
Děkujeme všem, kteří nám pomáhají!

Ke stažení:

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top