Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Ukončení realizační fáze projektu Chráněné bydlení | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Ukončení realizační fáze projektu Chráněné bydlení

Vyšší Hrádek, poskytovatel sociálních služeb žádal v rámci operačního programu ROP NUTS II Střední Čechy o finanční podporu na realizaci projektu Chráněné bydlení. V listopadu 2008 byly zakoupeny čtyři nemovitosti – dva domy a jeden byt ve Staré Boleslavi a jeden dům v Brandýse nad Labem. V průběhu roku 2009 domy postupně prošly potřebnou rekonstrukcí a úpravami dle specifických potřeb jejich budoucích obyvatelů.

Jelikož v únoru letošního roku končí realizační fáze tohoto projektu, chtěli jsme poděkovat všem, kteří se na realizaci projektu podíleli a podpořili ho. Dne 15. ledna 2010 jsme proto uspořádali Slavnostní ukončení. Akce se konala v divadelním sále zámku Brandýsa nad Labem. Setkání se zúčastnili zástupci Středočeského kraje, Regionální Rady regionu soudržnosti Střední Čechy, města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, partneři a sponzoři projektu, ale také lidé, kterým poskytujeme sociální službu Chráněné bydlení VH, p.s.s. v objektech získaných a rekonstruovaných v rámci projektu. Po úvodním slovu ředitele organizace, pana Mgr. Ivana Semeckého, byla představena organizace Vyšší Hrádek, p.s.s., ale také sociální služba Chráněné bydlení VH, p.s.s. a projekt Chráněné bydlení. Pak už na hosty čekalo občerstvení formou švédských stolů a příjemná konverzace.
Všem, kteří na setkání přišli, děkujeme za jejich účast, za slova chvály a vyjádřenou podporu a věříme, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i nadále.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top