Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Snídaně na „Hrádku“ | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Snídaně na „Hrádku“

Jedním z našich nejpříjemnějších úkolů je poděkování dlouhodobým partnerům a dárcům naší organizace. Pozvali jsme je proto v květnu na snídani na naši zahradu v ulici V Bažantnici.  A protože podporujeme spravedlivý obchod, byla to snídaně férová! K snídani byla férová káva z Pražírny Fair & Bio a lokální dobroty od Pečeno s láskou.
Kromě neformálního popovídání se účastníci dověděli od Veroniky Bačové z Ekumenické akademie o principech fairtrade (spravedlivého obchodu) a ochutnali výbornou férovou čokoládu.

Počasí se chovalo vzorně, začalo pršet až před obědem, takže jediné, co nás mrzelo, bylo to, že se všichni pozvaní nemohli kvůli svým pracovním závazkům zúčastnit. Akce byla vydařená a určitě ji budeme opakovat.

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top