Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Senior – Handicap 2017 v Lysé nad Labem | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Senior – Handicap 2017 v Lysé nad Labem

Ve dnech 22. 6. – 25. 6. 2017 proběhl na výstavišti v Lysé nad Labem 16. ročník výstavy Senior – Handicap: aktivní život.
Prezentovali se zde poskytovatelé sociálních služeb a péče všech typů, organizace poskytující služby lidem s mentálním postižením, domovy seniorů, ale i firmy se zaměřením na prodej zdravotních pomůcek a techniky, relaxačních, rehabilitačních a lázeňských služeb, zdravotní poradny apod. Široká veřejnost tak měla možnost se seznámit i s běžným životem a potřebami lidí s handicapem.
Mezi vystavovateli byla i naše organizace, která zde prezentovala svoji práci a širokou nabídku pobytových služeb určených pro dospělé lidi s mentálním postižením.
Tento veletrh umožňuje prezentaci sociálních  služeb a představuje tak veřejnosti nelehkou práci v péči nejen o  staré, ale i  fyzicky či psychicky nemocné všech věkových kategorií.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top