Projekt „Podpora transformace sociálních služeb“

Jako jedna ze 32 organizací v ČR jsme se zapojili do projektu MPSV ČR na podporu transformace sociálních služeb. Pro to, abychom získali podporu z tohoto projektu, bylo potřeba nastavit tzv. transformační plán. Tento plán byl schválen Radou Středočeského kraje (našeho zřizovatele). V polovině července přišla další dobrá zpráva – transformační plán nám schválilo i samotné ministerstvo. Plán je zásadním podkladem pro podání projektové žádosti. Projekt je financován prostřednictvím Integrovaného operačního programu (IOP), který čerpá peníze z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).

Pokud budeme v projektu úspěšní, získáme dostatečnou finanční podporu k tomu, abychom mohli dostát naší vizi a poskytovat sociální služby pouze neústavní formou. Umožníme tak lidem, kterým poskytujeme sociální služby žít v domácnostech, v běžném prostředí, tak jako jsme zvyklí my všichni.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top