Od 1. srpna máme novou ředitelku

Ivan Semecký končí 31. 7. 2015 ve funkci ředitele naší organizace. Protože v proběhlém výběrovém řízení Středočeského kraje nebyl vybrán žádný kandidát, řízením organizace byla pověřena Ing. Iveta Blažková. Ing. Blažková je ředitelkou příspěvkové organizace Středočeského kraje Zvoneček Bylany, a Vyšší Hrádek, p.s.s. povede do doby, než Středočeský kraj vybere v dalším výběrovém řízení nového ředitele.
Ing. Blažková dnes navštívila naši organizaci společně s radní Středočeského kraje pro oblast sociálních věcí a senátorkou PČR Emilií Třískovou a vedoucím oddělení sociálních služeb a humanitárních činností Středočeského kraje Vladislavem Fryčem. Své funkce se Ing. Blažková ujme 1. srpna.
Představitelé Středočeského kraje poděkovali Ivanovi Semeckému za dosavadní práci a nové ředitelce i všem zaměstnancům organizace nabídli podporu v řešení organizačních otázek.

Na fotografii zleva: Emilie Třísková, Vladislav Fryč, Iveta Blažková, Ivan Semecký

komentáře 2

 1. rico -  30.7.2015 - 16:22 13

  Tak by mne zajímalo, když postoupili tři kandidáti do posledního kola, proč tedy z nich žádný nebyl vybrán ???
  Proč tedy výběr. řízení?
  Nebo mám mylné informace? Jak to tedy je?
  Díky předem za vysvětlení. Rico R.

  Odpovědět
  • Transforman -  30.7.2015 - 16:59 14

   Dobrý den, bohužel Váš dotaz neumím zodpovědět, tohle je spíš otázka pro výběrovou komisi Středočeského kraje. Na setkání nové paní ředitelky se zaměstnanci VH, p.s.s. řekl pan Fryč, že vybírali opravdu zodpovědně a přihlášených kandidátů nikoho nevybrali, proto budou vyhlašovat výběrové řízení nové. Kontakt na pana Fryče najdete na webových stránkách Středočeského kraje. Z VH, p.s.s. srdečně zdraví Lenka Šnajdrová.

   Odpovědět

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek, p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných, zřizovatelem zakoupených či pronajatých, domácnostech (chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top