Od 1. srpna máme novou ředitelku

Ivan Semecký končí 31. 7. 2015 ve funkci ředitele naší organizace. Protože v proběhlém výběrovém řízení Středočeského kraje nebyl vybrán žádný kandidát, řízením organizace byla pověřena Ing. Iveta Blažková. Ing. Blažková je ředitelkou příspěvkové organizace Středočeského kraje Zvoneček Bylany, a Vyšší Hrádek, p.s.s. povede do doby, než Středočeský kraj vybere v dalším výběrovém řízení nového ředitele.
Ing. Blažková dnes navštívila naši organizaci společně s radní Středočeského kraje pro oblast sociálních věcí a senátorkou PČR Emilií Třískovou a vedoucím oddělení sociálních služeb a humanitárních činností Středočeského kraje Vladislavem Fryčem. Své funkce se Ing. Blažková ujme 1. srpna.
Představitelé Středočeského kraje poděkovali Ivanovi Semeckému za dosavadní práci a nové ředitelce i všem zaměstnancům organizace nabídli podporu v řešení organizačních otázek.

Na fotografii zleva: Emilie Třísková, Vladislav Fryč, Iveta Blažková, Ivan Semecký

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top