Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Nová Relaxační a aktivizační místnost | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Nová Relaxační a aktivizační místnost

Nová relaxační a aktivizační místnost byla zprovozněna v domově pro osoby se zdravotním postižením Vyššího Hrádku, p.s.s. Místnost je rozdělena na 4 koutky: relaxační, počítačový, čtenářský a pracovní.

Pro počítačový koutek byl zakoupen rohový psací stůl. Uživatelé se zde budou učit pracovat s počítačem a díky připojení na internet si mohou například založit i svou e-mailovou adresu.
Do čtenářského koutku byl pořízen k sedací soupravě také konferenční stolek. Uživatelé si zde mohou zahrát i nejrůznější stolní hry, jako je člověče, nezlob se, dáma, šachy, domino, karetní hry aj.
V pracovním koutku si za pomoci výtvarných potřeb a jiného pracovního materiálu mohou uživatelé něco pěkného vyrobit a zároveň si tak procvičovat jemnou motoriku a naučit se různým činnostem a dovednostem.
Relaxační koutek je vybaven velkými pohodlnými polštáři, na kterých mohou uživatelé relaxovat za poslechu hudby.
Pro zútulnění a podporu dobré nálady byla místnost vybavena různou dekorací, obrázky a jinými doplňky.

Dne 12. března proběhlo slavnostní otevření nové relaxační místnosti pro naše uživatele. Zúčastnili se zaměstnanci, uživatelé i zástupci firmy AVE CZ, a.s., která výstavbu této místnosti sponzorovala.
Tímto bychom AVE CZ, a.s. rádi poděkovali za jejich podporu při rozvoji námi poskytovaných sociálních služeb. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Uživatelům Domova pro osoby se zdravotním postižením, VH p.s.s. přejeme, aby zde prožili mnoho příjemných chvil.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top