Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Nadační fond J&T přispěl na projekt osobní asistence! | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Nadační fond J&T přispěl na projekt osobní asistence!

Děkujeme Nadačnímu fondu  J&T, který přispěl na náš projekt osobní asistence částkou 100 000 Kč. Díky tomuto příspěvku budeme moci poskytnout osobní asistenci jednomu člověku zhruba 4 měsíce!
Díky individuálnímu přístupu a podpoře k co největší samostatnosti u každého člověka iniciujeme proces, kdy již osobní asistence do budoucna nebude nutná!
Dílčím cílem tohoto integračního projektu je zároveň měnit zaběhnuté stereotypy v poskytování sociálních služeb, i v pohledu veřejnosti na lidi s postižením. Je přirozené, že každý člověk, bez ohledu na postižení, má právo na důstojné bydlení, soukromí a možnost a žít podle svých představ a přání.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top