Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Nadační fond J&T nám pomáhá v projektu Blesku Srdce pro vás | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Nadační fond J&T nám pomáhá v projektu Blesku Srdce pro vás

Blesk Srdce pro vás je charitativní projekt deníku Blesk založený na principu vyhledávání a zveřejňování konkrétních problémů jednotlivců a organizací, které k řešení daného osudu pomáhají.

Každý měsíc je stránkách Blesku představena jedna dobře fungující a nápomocná organizace, kterou doporučil Nadační fond J&T. Čtenáři poté mohou danou organizaci finančně podpořit. V srpnu 2016 je to právě naše organizace. Během měsíce srpna si tedy můžete přečíst několik článků o naší organizaci v deníku Blesk. První vyšel 10.8. a můžete se na něj podívat on-line zde.

Pokud se rozhodnete nás podpořit, pošlete dárcovskou SMS ve formátu DMS SRDCEPROVAS na telefonní číslo 87 777. Cena 1 SMS je 30 Kč. Darované částky v měsíci srpnu půjdou právě k nám pro lidi s mentálním postižením!

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top