Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Je o nás zájem i ve světě | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Je o nás zájem i ve světě

Mluví se o nás i ve světě: vedoucí služby DPZP VH, p.s.s. Šárka Střížková byla reprezentovat organizaci v Lotyšsku na semináři v Rize. Seminář byl zaměřen na informace k financování procesu transformace, ale také na zkušenosti z praxe.

Pořadatelé byli s prezentací spokojení. Měla motivační rozměr a ukázala, že transformace se dá uskutečnit i bez milionů z EU.V návaznosti na vystoupení v Rize jsme byli osloveni o přijetí návštěvy ze Srbska. Přijela např. ředitelka psychiatrické nemocnice, zástupci ministerstva zdravotnictví, ministerstva práce, zaměstnanosti a sociální politiky a další lidé, kteří mají zájem něco změnit k lepšímu. V Srbsku jsou s řešením změn v ústavnictví teprve na začátku. O to více je pro ně důležité vidět, že to jde a hlavně, že to má smysl.
Opět jsme měli možnost prezentovat své zkušenosti a praxi s transformací našich služeb. Obě strany byly spokojené, svědčí o tom i fakt, že zanedlouho na to nás navštívil zástupce srbského ombudsmana, kterého oblast transformace velmi zajímá.Těší nás, že jsme důvěryhodnou organizací, o jejíž zkušenosti stojí i zahraniční kapacity. Doufáme, že sdílení naší praxe bude motivací pro všechny, kteří s transformací teprve začínají.

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top