Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Exkurze ve firmě Bosal ČR spol. s.r.o. | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Exkurze ve firmě Bosal ČR spol. s.r.o.

Dne 12.2.2009 jsme byli pozváni zástupci firmy Bosal na exkurzi výroby v Brandýse nad Labem, na kterou jsme se všichni těšili již od ranních hodin. Exkurze se zúčastnilo celkem šest zástupců za Vyšší Hrádek, poskytovatel sociálních služeb. Přivítání bylo velmi přátelské a paní Tůmová nás za firmu Bosal provedla celou výrobou. Měli jsme možnost se seznámit s procesem výroby výfuků a tažných zařízení, které firma vyrábí.
Skupina účastníků exkurze byla velmi překvapená množstvím techniky, pracovníků a celkově zajímavým prostředím výroby, které pro ně bylo úplnou novinkou a stalo se silným zážitkem, o kterém jsme diskutovali po celou zpáteční cestu a po zbytek dne.
Rádi bychom poděkovali zaměstnancům firmy Bosal za velmi milé přijetí a umožnění na vlastní oči poznat výrobu a pracovní prostředí, kde vznikají jejich celosvětově známé výrobky.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top