Dobrovolníci z firmy ČEZ, a.s.

18. 5. 2016 zavítalo do organizace 6 dobrovolníků firmy ČEZ, a.s. v rámci jejich firemního projektu „Čas pro dobrou věc“. Dobrovolníci byli rozděleni na 2 party. 2 dobrovolnice strávily dopoledne v prostorách denního stacionáře při aktivitě muzicírování a odpoledne navštívily domácnost sociální služby domov pro osoby se zdravotním postižením a umyly všechna okna rodinného domku.
Druhá parta dobrovolníků trávila čas v domácnosti ve Staré Boleslavi. Náplní dne bylo malování kuchyně a úpravy zahrady. Dobrovolníci se uvedeným aktivitám věnovali nad rámec plánovaného harmonogramu!
Spolupráce s dobrovolníky je pro naši organizaci velice přínosná. V domácnostech, ve kterých bydlí lidé využívající naše služby, potřebují neustálou údržbu. Ne všechny práce se daří uskutečnit v požadovaném termínu a proto je pomoc dobrovolníků vždy velice vítaná. Lidé jak v denním stacionáři, tak v domácnostech byli s návštěvou/pomocí dobrovolníků velice spokojeni!

V případě zájmu o firemní dobrovolnictví v organizaci Vyšší Hrádek, p.s.s. kontaktujte paní Jitku Hospesovou, na telefonním čísle: 731 617 017 nebo emailu: dobrovolnictvi@vyssihradek.cz

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top