Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Dobré věci jaksi mimochodem | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Dobré věci jaksi mimochodem

Se školkou Ekolandia spolupracujeme již několik měsíců. Ekolandia je školka, která vychovává a vzdělává děti v souladu s přírodou a učí je zdravému životnímu stylu. Kromě školek v Brandýse nad Labem a Čelákovicích provozuje také kuchyni zdravého stravování. Mimo to je Ekolandia hezkým příkladem toho, jak dělat i jiné dobré věci jaksi mimochodem.

Ekolandia poskytuje prostor pro pracovní trénink a zaměstnávání lidí se zdravotním znevýhodněním. S odpovědným zaměstnáváním má vedení Ekolandie bohaté zkušenosti.

Příkladem dobré spolupráce/praxe je mj. zaměstnání pana Davida, uživatele Denního stacionáře Vyššího Hrádku, p.s.s., který pomáhá ve školce s roznosem obědů pro děti a drobným úklidem v prostorách školky. Pan David začal pracovat ve školce na tréninkovém místě, během tří měsíců získal pracovní praxi, nasbíral pracovní zkušenosti a mohl se ucházet o pracovní místo na zkrácený úvazek. V zaučování pomáhaly Davidovi paní učitelky ze školky a pracovní asistentka z denního stacionáře, která má na starosti podporu uživatelů v oblasti zaměstnání. Pan David je na pracovním místě nyní moc spokojený, stal se z něj loajální a zodpovědný zaměstnanec.

Spokojenost pana Davida není samozřejmostí. Říká se, že pokud ve vašem pracovním týmu pracuje někdo, kdo má nějaký hendikep, znevýhodnění či postižení, učí to váš tým toleranci, otevřenosti a zbavuje předsudků. Tým Ekolandie může být příkladem a zdrojem inspirace pro všechny, kdo o takovém kroku uvažují.

Negative Side Effects Of Steroids | Healthy Alternatives To Make Gains testosterone cream weight loss pwncat – netcat on steroids with firewall, ids/ips evasion, and much more!

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top