Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Den pro lepší život s Kooperativou, a.s., VIG | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Den pro lepší život s Kooperativou, a.s., VIG

Díky projektu „Den pro lepší život“ pojišťovny Kooperativa proběhl v pátek 14. 10. 2011 v naší organizaci den firemního dobrovolnictví.

Zaměstnanci organizace Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG, vyměnili pohodlí kanceláře za manuální práci a podporu uživatelů námi poskytovaných služeb. Pět pracovníků se zapojilo do mytí oken v budově Domova pro lidi se zdravotním postižením Vyššího Hrádku, p.s.s. Přispěli tak ke zvelebení prostředí, ve kterém lidé využívající tuto službu žijí. Dva zaměstnanci se do dobrovolnické činnosti zapojili jako doprovod uživatelů služeb na výletě do ZOO Praha a další dva zaměstnanci na exkurzi k hasičům v Nymburku. Umožnili tak některým uživatelům prožít výjimečný den v místech, jaké nemají moc příležitostí navštívit.

Byl to u nás první den firemního dobrovolnictví vůbec a proběhl úplně bez problémů a ke spokojenosti všech zúčastněných. Dobrovolníci byli ochotní, příjemní a po ukončení akce vyjádřili ochotu zapojit se i v roce 2012.

Všem pracovníkům Kooperativy moc děkujeme a budeme rádi, když se nám podaří spolupracovat i v budoucnu.

Více informací o projektu
Od roku 2009 mohou všichni zaměstnanci Kooperativy věnovat jeden svůj pracovní den pomoci v neziskových organizacích. Hned od zahájení projektu, který dostal příznačný název Den pro lepší život, se zapojilo neuvěřitelných 460 dobrovolníků z řad zaměstnanců (12 % všech zaměstnanců). V roce 2010 pomohlo 539 dobrovolníků v 50 neziskových organizacích. První dva ročníky uklízeli parky a upravovali zahrady, natírali nebo stavěli ploty, malovali nebo uklízeli po malířích, připravovali vánoční besídky pro děti v dětských domovech i pro seniory v pečovatelských domech.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top