Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Děkujeme městu Kostelec nad Labem za podporu | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Děkujeme městu Kostelec nad Labem za podporu

Již téměř dva roky žijí v Kostelci nad Labem ve dvou domech lidé, kterým poskytujeme sociální služby. Podporujeme je, aby rozvíjeli své schopnosti a dovednosti, uměli se samostatně rozhodovat a nést odpovědnost za svůj život. Díky domácímu prostředí s individuální podporou se lidé s postižením lépe začleňují do komunity a přibližují svůj život k běžnému životu naší společnosti. Pobytové služby poskytujeme téměř 90  lidem, z toho v Kostelci nad Labem žije 16 lidí.

Příjmy osob s mentálním postižením jsou velmi nízké, proto se snažíme, aby si nalezli zaměstnání a nebyli závislí výhradně na sociálních dávkách. I přesto si někteří lidé nemohou snadno opatřit to, co potřebují, např. i kompenzační pomůcky, z nichž některé nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Pomáháme lidem tedy i v této oblasti a získáváme finance z darů a veřejné sbírky.

Jsme moc rádi, že i město Kostelec nad Labem se rozhodlo nám pomoci a děkujeme radě města za dotaci, kterou jsme v letošním roce obdrželi. Dotace bude využita na obnovu a vylepšení vybavení domácností lidí s postižením právě v Kostelci.

Acheter testosterone enanthate injection anabolen kuur pillen stanozolol bijwerkingen nude testosterone asian tube

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top