Děkujeme městu Čelákovice za podporu

I v Čelákovicích žijí lidé, kterým poskytujeme sociální služby chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením. Uživatele služeb podporujeme, aby rozvíjeli své schopnosti a dovednosti, uměli se samostatně rozhodovat a nést odpovědnost za svůj život. Díky domácímu prostředí s individuální podporou se lidé s postižením lépe začleňují do komunity a přibližují svůj život k běžnému životu naší společnosti.

Příjmy osob s mentálním postižením jsou velmi nízké, proto se snažíme, aby si nalezli zaměstnání a nebyli závislí výhradně na sociálních dávkách. I přesto si někteří lidé nemohou snadno opatřit to, co potřebují, např. i kompenzační pomůcky, z nichž některé nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Pomáháme lidem tedy i v této oblasti a získáváme finance z darů a veřejné sbírky.

Jsme moc rádi, že i město Čelákovice se rozhodlo nám pomoci a děkujeme radě města za dotaci, kterou jsme v letošním roce obdrželi. Dotace bude využita na obnovu a vylepšení vybavení domácností lidí s postižením právě v Čelákovicích.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top