Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Dejte si kávu v Café MIDI a pomáhejte! | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Dejte si kávu v Café MIDI a pomáhejte!

Pozor! Startujeme spolupráci s místní kavárnou Café MIDI v Michalovické ulici! Pokud si zakoupíte v Café MIDI jakoukoli kávu, přispějete na lepší život lidem s mentálním postižením, kteří využívají služeb Vyššího Hrádku p.s.s.
Můžete se zároveň zúčastnit i soutěže. Kdo vypije v daném kalendářním měsíci nejvíce káv, získá od nás tričko s logem Transformana, který nás provázel postupným opouštěním ústavu.

Vyšší Hrádek, p.s.s., podporuje lidi s mentálním postižením v životě v důstojných podmínkách přirozeného prostředí. Zíkané finanční prostředky budou vynaloženy na úpravu a vybavaní domácností, na vzdělávací a volnočasové aktivity lidí s postižením best kopen fertigyn pregnyl met verzending a na podporu při jejich pracovním uplatnění. Díky spolupráci místních podnikatelů se lidem daří získat místo na otevřeném trhu práce, což považujeme za velký úspěch.

Více informací dostanete přímo v Café MIDI nebo u fundraiserky Vyššího Hrádku Lenky Šnajdrové na tel. 603 101 127.
Děkujeme kavárně Café MIDI a všem milovníkům kávy, kteří si vypijí tu svou právě tam! Café MIDI  je rodinná kavárna francouzského typu, kde si kromě skvělé kávy můžete vychutnat čerstvé moučníky a další dobroty pode francouzských receptů.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top