Dejte nám hlas v Tescu v Brandýse n.L. – St. Boleslavi!

S radostí vám oznamujeme, že náš projekt kurzů denního stacionáře postoupil do finále v rámci programu „Tesco – Pomáháme s Vámi“ O našem vítězství nyní rozhodnou za pomocí hlasování zákazníci místního obchodního domu Tesco na Průmyslové ulici – takže především Vy, obyvatelé našeho dvouměstí. Můžete ovlivnit život okolo vás!

Dlouhodobě podporujeme lidi s mentálním postižením v běžném způsobu života, jehož součástí je i možnost pracovat. Za získané finance zrealizujeme výukové a rozvojové kurzy pro lidi, kteří žijí v našem městě a okolí. Už 10 absolventů předchozích kurzů chodí pravidelně do zaměstnání a na své živobytí si vydělávají sami! Chceme podpořit další lidi.
Hlasujte pro náš projekt a pomozte lidem s postižením na jejich cestě získat více dovedností a práci!

Jak to udělat?
Je to jednoduché.

  • Za každý nákup v Tescu nad 200 Kč získáte hlasovací kupon, který vhodíte do tubusu k našemu projektu. Hlasuje se od 1.6. do 28.6. a za Vaše hlasy předem moc děkujeme.
  • Řekněte o nás a o našem projektu dalším lidem, aby mohli také hlasovat.
  • Chcete-li více informací, neváhejte se s námi spojit na mailu fundraiser@vyssihradek.cz nebo na telefonu 603 101 127 (Lenka) nebo na naší facebookové události ZDE

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top