Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Dar od obce Hlavenec | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Dar od obce Hlavenec

Dne 8.listopadu 2008 se od časných ranních hodin v hostinci U Jelena scházely krásné dámy a slečny ze širokého okolí, konal se totiž již 6.ročník Dne pro zdraví, pohodu a dobrou náladu.

Celý výtěžek akce byl věnován Vyššímu Hrádku – poskytovateli sociálních služeb v Brandýse nad Labem. Celkem bylo vybráno 9 700 Kč a za tuto částku byl zakoupen tkalcovský stav pro vozíčkáře.

Tímto obci Hlavenec velmi děkujeme za naše uživatele, kteří po tkalcovském stavu již delší dobu toužili a nyní mají možnost realizovat svoje tvůrčí plány v praxi.

S obcí Hlavenec spolupracujeme již druhým rokem a spolupráci a jejich podporu si nemůžeme vynachválit a již nyní se těšíme na časy budoucí.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top