Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Chodíte na kávu do Café MIDI? Děkujeme! | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Chodíte na kávu do Café MIDI? Děkujeme!

Už určitě víte, že pokud si zakoupíte v Café MIDI v Michalovické ulici jakoukoli kávu, přispějete na lepší život lidem s mentálním postižením, kteří využívají služeb Vyššího Hrádku p.s.s.

V lednu se vypilo kromě jiných nápojů v Café MIDI 763 káv a díky tomu uživatelé služeb získali 763 Kč, které budou vynaloženy na úpravu a vybavení domácností, na vzdělávací a volnočasové aktivity lidí s postižením a na podporu při jejich pracovním uplatnění.

Více informací dostanete přímo v Café MIDI nebo u fundraiserky Vyššího Hrádku Lenky Šnajdrové na tel. 603 101 127.
Děkujeme kavárně Café MIDI a všem milovníkům kávy, kteří si vypijí tu svou právě tam! Café MIDI  je rodinná kavárna francouzského typu, kde si kromě skvělé kávy můžete vychutnat čerstvé moučníky a další dobroty pode francouzských receptů.

Mijn workout jefit: de beste applicatie voor training, fitness, lichaamsbeweging en bodybuilding voor android en iphone, database met trainingsroutines, trainingsprogramma, database masteron gestapeld trainingsplan voor bodybuilding hypertrofie.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top