Warning: Declaration of kopa_mobile_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args = Array, $ids = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/www/vyssihradek.cz/www/vyssihradek.cz/wp-content/themes/circle-2.0.1/library/front.php on line 1882
Čajovna VŠECH 5 POHROMADĚ | Vyšší Hrádek, p.s.s.

Čajovna VŠECH 5 POHROMADĚ

Od října se to rozjede ve velkém stylu. Čajovna v našem městě prostě chyběla. Za podpory společnosti T-Mobile CZ a Nadace VIA ji můžeme otevřít ve Staré Boleslavi v ulici Maxe Švabinského, kde funguje Denní stacionář Vyššího Hrádku, p.s.s.

Tato čajovnička má především vytvořit prostor pro setkávání a relaxaci. Zároveň poskytnout pracovní místa pro lidi s mentálním postižením, protože v našem regionu mají minimální možnost uplatnění se na trhu práce.

Tento projekt Vyššího Hrádku tedy napomáhá v integraci lidem s mentálním postižením do běžného světa a tím jim umožní takový život, jaký prožívá každý z nás.
Originální design a pohodové prostředí jistě přiláká nejen čajové znalce. Dopolední provoz jistě potěší maminky s dětmi. Čajovna bude prostě pro všechny, kdo chtějí na chvilku zapomenout na uspěchaný svět kolem nás.
Již nyní připravujeme spoustu výstav, akcí a koncertů ve spolupráci s Denním stacionářem.
Takže se máme na co těšit.

Atoz-health, health care, health wellness, individual health care, health information, health condiciones, salud fisica, fitness, ejercicios de musculacion y consejos mas nandrolona fenilpropionato formulas de preentrenamiento – energia – culturismo – nutrition express.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Související novinky

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top