Kontaktní formulář

Kontakty na jednotlivé pracovníky najdete přímo na stránkách služeb nebo ZDE. Kontaktovat nás můžete také pomocí tohoto formuláře.


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva

Jste člověk? Opište kód z obrázku
captcha

Sídlo organizace

Vyšší Hrádek, p.s.s.
V Bažantnici 2440
250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Telefon: 326 902 287
E-mail: info@vyssihradek.cz
Datová schránka: n8gmapb

IČ: 71229051
Běžný účet: 35-4059160277/0100

Kde nás najdete

Sídlíme v části Brandýs nad Labem – Vrábí, v blízkosti autobusové zastávky Vrábí. Pokud půjdete/pojedete přes Masarykovo náměstí v Brandýse nad Labem přes koleje na Prahu po ulici Pražská, dívejte se za kolejemi na levou stranu. Projdete kolem dlouhé modré ubytovny a v další ulici je AVE odpadový dvůr s veřejnou váhou (ul. Strojírenská) a hned ta další je V Bažantnici. Ulice je slepá, najdete nás v poslední budově po levé straně.
Pokud pojedete po R10 z Prahy nebo na Prahu, sjeďte na exitu Brandýs nad Labem, na malém kruhovém objezdu u hypermarketu Tesco odbočte na ulici Průmyslová (3. odbočka). Na konci ulici zahněte doprava směr centrum, a pak na druhé odbočce opět doprava. Jste v ulici V Bažantnici. Ulice je slepá, najdete nás v poslední budově po levé straně.

Hampton Inn Jacksonville-Ponte Vedra Beach-Mayo Clinic Area EEUU en HRS con servicios gratuitos where can i buy anabolic steroids cabun clinic – primary care in hampton, ar 71744

O nás

Jsme Vyšší Hrádek p.s.s. - příspěvková organizace Středočeského kraje, která poskytuje pobytové sociální služby v běžných zřizovatelem zakoupených či pronajatých domácnostech
(chráněné bydlení a domov pro osoby se zdravotním postižením) a dále ambulantní sociální službu denní stacionář.

logoCB

Podpořte nás nákupem v e-shopu!

Back to Top